#messenger { position: fixed; bottom: 0px; right: 10px; width: 200px; height: 300px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; } #messenger.p { text-align: right; } #contacts { margin: 5px 5px 5px 5px; } #chatspace { position: fixed; bottom: 0px; right: 240px; height: 20px; left: 20px; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; z-index: 4; } .chatbox { position: absolute; bottom: 0px; width: 200px; height: 200px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; }

LVRP.LV

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » LVRP.LV » Administratoru sadaļa » Pieteikums uz servera administrātoru [Owen Vendetta

Pieteikums uz servera administrātoru [Owen Vendetta

Posts 1 to 5 of 5

1

Tev jābūt izpildītām šādām prasībām (ja nav, kaut viena prasība - pieteikums atteikts)

Serverī jābūt reģistrētam vismaz 2. mēnešus:-

Iekš spēles jābūt piektajam līmenim:-

Forumā jābūt vismaz 50 postiem:Būs par to nešaubaties

Jābūt izcilām Latviešu valodas zināšanām:+

Nedrīkst būt neviens brīdinājuma punkts forumā/IG:+

Tu nedrīksti būt ticis banots no servera:+

Jāpārzina, gan foruma, gan servera noteikumi:+

Jābūt kādai no Administrācijas locekļa rekomendācijai:Ir No Artūra)+

OOC jautājumi.

Vārds, uzvārds:Matīss Riekstiņš

Vecums:16

Links uz tavu sasveicināšanās topiku:Sveiki mani dārgie draugi.

Pieredze šajā amatā:Ir diezgan liela jo esmu bijis daudzos serveros administrātors un labi pārzinu administrātora komandas

Kādēļ tieši mums tevi ir jāizvēlas, kā servera administratoru:Jo esmu dzīvespriecīgs un izpalīdzīgs

IC jautājumi.

IG vārds, uzvārds:Owen_Vendetta

Līmenis iekš spēles:2 bet ticu ka būšu aktīvs un dabūšu lielāku līmeni.

Vai esi ticis banots (ja esi, tad kāpēc?):Nē.

Organizācija, kurā pašlaik strādā:Nekādā

Neliela biogrāfija par personāžu:Ovens ir dzimis 1874.gadā viņa vecāki ir tētis Jack un mamma Dženifera.Ovens bija ļoti labs cilvēks viņš visiem palīdzēja mammai taisīt ēst un tētim iet palīgā zvejot.Dažus gadus vēlāk Ovena vecāki nomira kad Owenam bija 15.gadi tad viņu paņēma audžu ģimene un izaudzināja.Tad kad Owens jau bija vīrieša gados viņš pārvācās uz Los Santos sākt jaunas dzīves gaitas.

Papildus jautājumi.

Cik labi pārzini administratora komandas un pienākumus?:70%-90%

Motivācija piesakoties šim amatam:Sveiki es esmu ļoti priecīgs redzot jūs visus kad spēlējat LVRP komūnu es ļoti ceru ka mani pieņemsiet jo esmu aktīvs un dzīvespriecīgs cilvēks.

Cik labi pārzini RP terminus, skalā no 1 - 10:8/10

0

2

Anti , tikko ienacis serveri piesakas pa adminu , neesu tevi redzejis

0

3

chista stulbs esi? feikot veel cita servera acc vaardu un te veel raksti? aizej pie macitaja un izdzen to satanu ara. anti

0

4

Anti
Tiko ienāk serverī jau par adminu piesakās

0

5

Pieteikums slikts, vajag izpildīt apmēram visus kritērijus un arī jābūt plašākai informācijai, Atteikts
Serverī pagaidām pietiekams skaits ar Administrāciju

0

You are here » LVRP.LV » Administratoru sadaļa » Pieteikums uz servera administrātoru [Owen Vendetta