#messenger { position: fixed; bottom: 0px; right: 10px; width: 200px; height: 300px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; } #messenger.p { text-align: right; } #contacts { margin: 5px 5px 5px 5px; } #chatspace { position: fixed; bottom: 0px; right: 240px; height: 20px; left: 20px; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; z-index: 4; } .chatbox { position: absolute; bottom: 0px; width: 200px; height: 200px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; }

LVRP.LV

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » LVRP.LV » Ieteikumi Forumam » Maziņš ieteikums#2

Maziņš ieteikums#2

Posts 1 to 3 of 3

1

Ideja, kuru vēlas īstenot: Čhats tas būtu pirmais. pēctam velētos lai, butu normāls foruma dizains un Ieskats par serveri takā piemēram sakum lapa un pēc tam uzpied uz forums un tiec forumā
Un vel pēc tam velētos redzēt Apakša cip ka nevis radas niks ka esi online bet cip Česturains kvadrats nu es domāju jus sapratāt

Kāpēc tas būtu vajadzīgs (2-3 teikumi): Dizains pieversīs iskatu projektam un pašiem vien būs jautrāk nakt forumā

Ko tas dos mājaslapai? (2-3 senumi): Skats!

0

2

Jā ir ok ieteikumi, cerams tiks realizēti!
GL!

0

3

Man tā liekas,ka man būs jāveido jauns ieskats,jo varbūt būs citi mappingi.. Liels darbs, nav viegli..

0

You are here » LVRP.LV » Ieteikumi Forumam » Maziņš ieteikums#2