#messenger { position: fixed; bottom: 0px; right: 10px; width: 200px; height: 300px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; } #messenger.p { text-align: right; } #contacts { margin: 5px 5px 5px 5px; } #chatspace { position: fixed; bottom: 0px; right: 240px; height: 20px; left: 20px; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; z-index: 4; } .chatbox { position: absolute; bottom: 0px; width: 200px; height: 200px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; }

LVRP.LV

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » LVRP.LV » Jaunumi & Informācija » [Informācija] Par Serveri

[Informācija] Par Serveri

Posts 1 to 8 of 8

1

Serveris drīz būs atpakaļ.
Godīgi nezinu, kādēļ bija tāda pauzīte, bet nu man ir neliela informācija, kad serveris jau tūliņ būs pilnā sparā
Takā neejat prom, nebēdājaties, reāli lūdzam piedošanu, ja jums esam sagādājuši tādas šausmas
Cerams šādas lielas pauzes vairs nebūs, paldies
Esat ar mums GL&HF :cool:

Jā un vēl, gribu pateikt, ja ir kāds cilvēks kurš pārprot strādāt ar visiem "ddl" un "HTML" , uzraksti man privātajā, vai arī rekur mani kontakti
Discord - ...?#1337
Skype - ivans.i5

0

2

Nu tad beidzot!

0

3

kad vaļā?
:shine:

0

4

Vaļā būs, kad tiks uzlikts jauns anticheat ( vai arī noņemts) :)

0

5

Nu skaties par tiem AntiCheet, lai nav tā, ka pārāk bieži kick par neko!
GL!

0

6

pēc būtības var atvērt vaļā uz piektdienu, lai uzspēlē cilvēki, kas šo projektu nevar sagaidīt, kamēr atvērsies. :D piemēram vakar 3 cilvēki teica,lai never ciet,vienk ja uztaisa kko,lai uztaisa serv rr un viss... xddd, es jau neko nesaprot,bet ieteikums :mybb:

0

7

Jauki

0

8

Kura diena gaidit atversanu?

0

You are here » LVRP.LV » Jaunumi & Informācija » [Informācija] Par Serveri