#messenger { position: fixed; bottom: 0px; right: 10px; width: 200px; height: 300px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; } #messenger.p { text-align: right; } #contacts { margin: 5px 5px 5px 5px; } #chatspace { position: fixed; bottom: 0px; right: 240px; height: 20px; left: 20px; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; z-index: 4; } .chatbox { position: absolute; bottom: 0px; width: 200px; height: 200px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; }

LVRP.LV

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » LVRP.LV » Administratoru sadaļa » Pieteikums uz (Administratoru)

Pieteikums uz (Administratoru)

Posts 1 to 7 of 7

1

Serverī jābūt reģistrētam vismaz 2. mēnešus: Nesmu registrejies serveri 2 meneshus bet esmu izcils Gta sanadreas samp speletajs

Iekš spēles jābūt piektajam līmenim: 1 limenis !!

Forumā jābūt vismaz 30 postiem: naw

Jābūt izcilām Latviešu valodas zināšanām: Ir

Nedrīkst būt neviens brīdinājuma punkts forumā/IG: naw neviena bridinajuma

Tu nedrīksti būt ticis banots no servera: Nesmu ticis banots no servera

Jāpārzina, gan foruma, gan servera noteikumi: jau iepazinu

Jābūt kādai no Administrācijas locekļa rekomendācijai: Nezinu :D

OOC jautājumi. Sveiki puiši,

Iam Izmantojot rediģētu versiju LARP, bet man ir jautājums:
Kā es varu saņemt OCC tērzēšanu no tā.
Maby daži no jums puiši zina, kā to izdarīt?

Sveicieni
Gforce

Vārds, uzvārds: Einars Upenieks

Vecums: 16 gadi

Links uz tavu sasveicināšanās topiku: Nesmu vel izveidojis

Pieredze šajā amatā: diezgan Liela

Kādēļ tieši mums tevi ir jāizvēlas, kā servera administratoru: jo esmu The best admins koa jus redzesiet serveri !!!

IC jautājumi.visa informācija, par kuru Jūsu tēls ir infomēts un ir vainu piedzīvojis, vainu dzirdējis par šo lietu. Visa veida informācija, ko Jūsu tēls ir piedzīvojis/dzirdējis

IG vārds, uzvārds: Jony_Proce

Līmenis iekš spēles: 1 limenis

Vai esi ticis banots (ja esi, tad kāpēc?): Nesmu ticis banots

Organizācija, kurā pašlaik strādā: Neviena organizacija nestradaju

Neliela biogrāfija par personāžu: naw

Papildus jautājumi. Piemērs: Jūsu personāžs iet pa ielu un pretim nāk Jūsu personāžam nepazīstams cilvēks, bet Jūs viņu uzrunājat vārdā, jo viņam taču virs galvas rādās Vārds_Uzvārds - MG, jo reālajā dzīvē nevienam taču nekarājas plāksnīte ar viņa persona datiem virs galvas, vaine?
* Mixing - kā jau vārda tiešais tulkojums pasaka priekšā, tad tas ir kaut kādā mērā saistīts ar miksēšanu - konkrētāk, OOC un IC jaukšana ar vietām, jeb otrādāk

Cik labi pārzini administratora komandas un pienākumus?: Loti labi parzinu adminu komandas

Motivācija piesakoties šim amatam: Loti velos tikt saja serveri par administarciju

Cik labi pārzini RP terminus, skalā no 1 - 10: domaju kad visus OCC,MG,QS,CS,DM,PG,carDM,NJ,CK,AA !!!

0

2

ooc vispār :D nez anti , bish parāk jauns esi

0

3

Savas domas izsakam tālāk!

0

4

Nu tad bus ?

0

5

eiei Hmm,parak jauns man ira 16 gadi !

0

6

Ekhh,redzu jau tagad, ka neesi piemērots, ira/nau.. god tu esi..

0

7

Atteikts Svetdien pacenties labak ! :)

0

You are here » LVRP.LV » Administratoru sadaļa » Pieteikums uz (Administratoru)