#messenger { position: fixed; bottom: 0px; right: 10px; width: 200px; height: 300px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; } #messenger.p { text-align: right; } #contacts { margin: 5px 5px 5px 5px; } #chatspace { position: fixed; bottom: 0px; right: 240px; height: 20px; left: 20px; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; z-index: 4; } .chatbox { position: absolute; bottom: 0px; width: 200px; height: 200px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; }

LVRP.LV

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » LVRP.LV » Administratoru sadaļa » Kquerl par Adminu

Kquerl par Adminu

Posts 1 to 3 of 3

1

Serverī jābūt reģistrētam vismaz 2. mēnešus: Nav.

Iekš spēles jābūt piektajam līmenim: Serverī ir admini, kuriem nav 5lvl

Forumā jābūt vismaz 50 postiem: Pat īpašniekam nav

Jābūt izcilām Latviešu valodas zināšanām: Ir

Nedrīkst būt neviens brīdinājuma punkts forumā/IG: Nav

Tu nedrīksti būt ticis banots no servera: Neesmu

Jāpārzina, gan foruma, gan servera noteikumi: Pārzinu

Jābūt kādai no Administrācijas locekļa rekomendācijai: Visticamāk, ka nav

OOC jautājumi.

Vārds, uzvārds: Artūrs Briņevs

Vecums: 15

Links uz tavu sasveicināšanās topiku: Nav vēl

Pieredze šajā amatā: Esmu bijis daudz serveros administrators, bet īpašnieku dēļ, serveri nobruka.

Kādēļ tieši mums tevi ir jāizvēlas, kā servera administratoru: Kāpēc gan ne? Dzīves man nav, tādēļ bieži esmu online, kā arī - jums, kā jaunam serverim visticamāk būs daudz hakeru online, tādēļ domāju, ka vēl viens administrators par sliktu nenāktu.

IC jautājumi.

IG vārds, uzvārds:Edgars_Kquerl

Līmenis iekš spēles:2

Vai esi ticis banots (ja esi, tad kāpēc?):

Organizācija, kurā pašlaik strādā:

Neliela biogrāfija par personāžu: Atbraucu no Liberty City pirms pāris gadiem, lai dzīvotu pie tēva, jo viņš man sastāstīja ka šeit viss ir kā paradīzē, bet protams - atbraucu, un izrādās ka šis sadarbojas ar bandām, un dzīvo mazā dzīvoklītī bandu rajonos. Tā arī es sāku meklēt labāku dzīvi, bet viss aizsākās tirgojot narkotikas. Nekad neesmu lietojis, tādēļ savu dzīvi neesmu tā sabojājis, kā citi. Tagad dzīvoju prom no rajona, un strādāju par taksistu.

Papildus jautājumi.

Cik labi pārzini administratora komandas un pienākumus?: 10/10

Motivācija piesakoties šim amatam: Vēl viens administrators nekad par sliktu nenāk.

Cik labi pārzini RP terminus, skalā no 1 - 10: 10/10

0

2

Nu nezinu it kā daudz maz aktīvs esi

Last edited by Mazais18 (2018-10-21 00:45:54)

0

3

Nu kādu citu reizi! Atteikts

0

You are here » LVRP.LV » Administratoru sadaļa » Kquerl par Adminu