#messenger { position: fixed; bottom: 0px; right: 10px; width: 200px; height: 300px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; } #messenger.p { text-align: right; } #contacts { margin: 5px 5px 5px 5px; } #chatspace { position: fixed; bottom: 0px; right: 240px; height: 20px; left: 20px; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; z-index: 4; } .chatbox { position: absolute; bottom: 0px; width: 200px; height: 200px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; }

LVRP.LV

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » LVRP.LV » Administratoru sadaļa » Zoid is back!

Zoid is back!

Posts 1 to 6 of 6

1

Serverī jābūt reģistrētam vismaz 2. mēnešus: Pāri 4

Iekš spēles jābūt piektajam līmenim:Bija

Forumā jābūt vismaz 50 postiem:Bija

Jābūt izcilām Latviešu valodas zināšanām:Protams

Nedrīkst būt neviens brīdinājuma punkts forumā/IG:Nav

Tu nedrīksti būt ticis banots no servera:Nē

Jāpārzina, gan foruma, gan servera noteikumi:Zinu

Jābūt kādai no Administrācijas locekļa rekomendācijai: Kevin's man iemācija, kļūt par administratoru, Pats ir mans tēvs!

Posted Image

OOC jautājumi.

Vārds, uzvārds: Edgars

Vecums: 17

Links uz tavu sasveicināšanās topiku: Vecajā forumā bija

Pieredze šajā amatā: 10/10

Kādēļ tieši mums tevi ir jāizvēlas, kā servera administratoru: Hmm, tāpēc ka es jau šeit esmu bijis administrators no Augusta, un arī serverim esmu palīdzējis ar tautu kā arī, cilvēkiem māciju RP likmes, un pārējos terminus U.t.t

Posted Image

IC jautājumi.

IG vārds, uzvārds: Fosse_Nowadays

Līmenis iekš spēles:2 , bet bija 9

Vai esi ticis banots (ja esi, tad kāpēc?):Nē

Organizācija, kurā pašlaik strādā:Kaste

Neliela biogrāfija par personāžu:Fosse, dzimis 1998 gada, 22 jūlijā. Kad viņš bija jau maziņš, bija viens liels boss. Viņam patika komandēt savus brāļus, māsas. Kad piedzima, viņš tika avārijā, viņš nebija piesprādzējies. Dēļ tā, viņš izlidoja pa priekšējo logu. Uz smiltīm. Dēļ šī kritiena, kritiens palīdzēja dzīvot. Ģimene, tētis mamma. Bija mašīnā, viņi uzsprāga mašīnas laikā. Viņam bija, ļoti trakas traumas, un slimnīcā palika 3 mēnešus. Bet tagad, viņam ir sava ģimene. Bērni, sieva. Viņš viņus mīl. Viņš dzīvo laimīgi, un nedomā par vecākiem.

Posted Image

Papildus jautājumi.

Cik labi pārzini administratora komandas un pienākumus?: 10/10

Motivācija piesakoties šim amatam: VISIEM JĀBŪT PRIECĪGIEM, UN IZKLAIDĪGIEM! Nē, bet nopietni. Jums tādiem jābūt, lai spēlētājiem būtu prieks spēlēt. Reizēm, jā vajag uzbļaut virsū. Bet tā tikai māca! <3

Cik labi pārzini RP terminus, skalā no 1 - 10: 10/10

0

2

Rec, tu esi bijis admins tu esi labs admins esu redzejis ka tu strada lai tev veicas vecais cāli!

0

3

Anti! Tas pats kas iepriekšējam kandidātam, adminu pagaidām ir pietiekami, Kuri ar saviem pienākumiem tiek galā!

0

4

Sveiks , tas es Fullis_Krouklay no cita komūna, tu arī biji tur administrators. Tāpēc, tiešām ceru ka tevi pieņems. Kā arī , liels paldies ka paziņoji man discordā pēc 2 gadiem! <3

+rep

0

5

Piedo ANTI, vēlreiz atkārtoju, kad adminu jau ir pietiekami
Kāda jēga visu laiku rakstīt pieteikumus. GL

0

6

Kad būs 25 cilvēki on tad sākšu domāt...Vai ņemšu kādu adminu [Atteikts]

0

You are here » LVRP.LV » Administratoru sadaļa » Zoid is back!