#messenger { position: fixed; bottom: 0px; right: 10px; width: 200px; height: 300px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; } #messenger.p { text-align: right; } #contacts { margin: 5px 5px 5px 5px; } #chatspace { position: fixed; bottom: 0px; right: 240px; height: 20px; left: 20px; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; z-index: 4; } .chatbox { position: absolute; bottom: 0px; width: 200px; height: 200px; z-index: 4; background-color: #ECECEC; border: 1px solid #000; }

LVRP.LV

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » LVRP.LV » Administratoru sadaļa » [Ervīns Westbrook's] Pieteikums par Servera Administrātoru!

[Ervīns Westbrook's] Pieteikums par Servera Administrātoru!

Posts 1 to 8 of 8

1

Serverī jābūt reģistrētam vismaz 2. mēnešus: Nav(25Dienām)

Iekš spēles jābūt piektajam līmenim: Nē, bet bus!

Forumā jābūt vismaz 50 postiem: Nav!

Jābūt izcilām Latviešu valodas zināšanām: Nu biski,jo man ir dažas problēmas!

Nedrīkst būt neviens brīdinājuma punkts forumā/IG:+

Tu nedrīksti būt ticis banots no servera: +

Jāpārzina, gan foruma, gan servera noteikumi: +

Jābūt kādai no Administrācijas locekļa rekomendācijai: Nezinu,diezvai nebūs

OOC jautājumi.

Vārds, uzvārds: Ģirts Buligins

Vecums: 16 (2002.04.22)

Links uz tavu sasveicināšanās topiku: Lūk, Sveiki draudziņi!

Pieredze šajā amatā: 8/10

Kādēļ tieši mums tevi ir jāizvēlas, kā servera administratoru: Nu esmu bijis Administrators, protāms serverim, esmu palīdzējis ar cilvēkus.

IC jautājumi.

IG vārds, uzvārds: Ervīns Westbrook's

Līmenis iekš spēles: 2 (Divi līmeni)

Vai esi ticis banots (ja esi, tad kāpēc?):Nav banot

Organizācija, kurā pašlaik strādā: Tunings Līders!

Neliela biogrāfija par personāžu: Esmu dzimis diezgan turīgā ģimenē pie mātes un tēva - tēva vārds - Reinis, mātes vārds - Elina. Tēvs nodarbojās ar automašīnu uzlabošanu un to labošanu. Es biju ieinteresēts šāda veida nodarbošanās un tēvs Reinis vienu dienu uzaicināja mani uz savu auto darbnīcu. Protams tēvs man arī bija kaut ko no auto labošanas, taisīšanas. Bet tad notika viena no lielākajiem rallijiem '' Los Santos Car's ''. Protams man tēvs Reinis piedalījās, bet viņa piedalīšanās bija neveiksmīga, viņš nomira, viņš saskrējās ar vienu no braucējiem un nomira uz vietas. Paliku es un māte.
Jau pēc diviem mēnešiem sāku iet es '' Los Santos '' bērnudārzā kurā mani visi bērni ienīda, sita, smējās par manu tēva miršanu. Es mātei neko nesacīdams nonāca pie lielām traumām. Uz sejas bija lieli zilumi no bērnu sistajiem. Jau vēlāk sāku iet skolā kur man bija ļoti labas sekmes pabeigdams devīto klasi māte bija ļoti laimīga par manām sekmēm. Vidusskolu pabeigdams ar izcilām sekmēm, iestājos auto mehāniķu koledžā kurā man ļoti patika biju ieinteresēts ko skolotāji stāstīja.
Beidzot koledžu izveidoju savu auto darbnīcu piemiņai par tēva nāvi.

Papildus jautājumi.

Cik labi pārzini administratora komandas un pienākumus?: Pilnīgi 100 procentiem! (100%)

Motivācija piesakoties šim amatam:
Sveiki Administrātories! :) Esmu labs pozītvs cilvēks!Es palīdzeju Administratoriem sodīt pārkāpejus! Gribu lai serverim kārtības un arī spēletāji!
Cik labi pārzini RP terminus, skalā no 1 - 10: 8/10

0

2

Gribas paklausīties mūziku ar pilnīgu basu?
https://www.youtube.com/watch?v=4tRi7CJBUI0

0

3

Anti, tu jau biji,pazaudeji,admini uz zemes nemetajas...

0

4

ANTI. no admina neka nerubi, rp vsp nerubi ! Domāju ka tev līdz adminam vēl augt un augt!

0

5

Mazais18
Neka nerubi? Pasties sevi! Tu nekas neesi rubij bet tu ar smadzenu nerubi!

0

6

aiztaisi muti, atbildet uz katru anti nav jedzigi, jkas tavi uzbraucieni 0/10 ;/

0

7

Lieku Anti
Rp Tu nejēdz.
Admin komandas nemāki izmantot.

0

8

Diemžēl Atteikts
Labs pieteikums, bet pagaidām serverī ir pieteikams skaits ar Administratoriem.

0

You are here » LVRP.LV » Administratoru sadaļa » [Ervīns Westbrook's] Pieteikums par Servera Administrātoru!